اظهار نظر سرمربیان تیم های ملی کشتی پس از رقابت های انتخابی

سرمربیان تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی پس از مرحله اول رقابت های انتخابی تیم های ملی، نظر خود را درباره این مسابقات اعلام کردند.

اظهار نظر سرمربیان تیم های ملی کشتی پس از رقابت های انتخابی

به گزارش ، مرحله اول رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان روز های 5، 6 و 7 دی ماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار گردید و نفرات برتر مجوز حضور در رقابت های بین المللی جام دنیا پهلوان تختی را به دست آوردند.

غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد درباره این رقابت ها گفت: بر اساس برنامه ریزی تدوین شده رقابت های انتخابی برگزار گردید و طبیعی هم بود که شاهد انجام مسابقات ایده آل در همه اوزان نباشیم، اما واقعاً در برخی وزن ها دیدار های حساس و قابل قبولی انجام شد که کادر فنی نفرات مورد نظر را شناسایی کرد.

دارنده 4 مدال نقره و برنز دنیا اضافه کرد: نفراتی که در رقابت های انتخابی توانستند نظر کادر فنی را به خود جلب نمایند علاوه بر آنکه جواز حضور در مسابقات بین المللی جام تختی را به دست آوردند این شانس را نیز خواهند داشت تا در اردوی های تیم ملی حضور پیدا نمایند.

محمدی درباره این سوال که آیا کشتی گیران جوان در مرحله اول انتخابی تیم ملی، کادر فنی را به آینده امیدوار کردند یا خیر گفت: واقعیت امر این است که ما در این مرحله انتظار داشتیم هر کشتی گیری مدعی پوشیدن دوبنده تیم ملی است بیاید و توانمندهایش را ثابت کند، این موضوع برای ما خیلی مهم بود، اما در مورد سوال شما هم باید عرض کنم تعدادی کشتی گیر که بِگردد روی آن ها حساب کرد هم دیده شدند که ان شاالله برای آن ها هم برنامه داریم.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: برای آنکه زمان را از دست ندهیم خیلی زود و از اوسط همین هفته مرحله دوم اردوی تیم ملی شروع خواهد شد تا برای حضور در رقابت های جام تختی آماده شویم.

محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی نیز درباره برگزاری رقابت های مرحله نخست انتخابی تیم ملی گفت: به طور حتم با توجه به اینکه نفرات اصلی در مرحله نخست انتخابی تیم ملی حضور نداشتند سطح کیفی مسابقات چندان بالا نبود، اما به هر صورت اکثر داشته های ما در اوزان مختلف همین نفرات هستند و باید برای رسیدن به ترکیب جام تختی این مسابقات برگزار می شد.

دارنده مدال نقره دنیا درباره رقابت های جام تختی گفت: با خارج شدن رقابت های کشتی فرنگی جام دنیا پهلوان تختی از سیستم رنکینگ اتحادیه دنیای که البته با درخواست خود ما این اتفاق صورت گرفت تعداد کشتی گیران بیشتری را می توانیم در این تورنمنت محک بزنیم که به اعتقاد من جدال کشتی گیران ایرانی رقیب در هر وزن بسیار مفید واقع خواهد بود.

بنا اضافه کرد: دقیقاً نمی دانم چه کشور هایی در جام تختی حضور خواهند داشت، اما امیدوارم تیم هایی مثل روسیه، آذربایجان و ترکیه در این تورنمنت شرکت نمایند تا شاهد برگزار هر چه بهتر این تورنمنت به لحاظ کیفی هم باشیم.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: رقابت های دنیای سال 2019 قزاقستان به عنوان یکی از مهمترین مسابقات برای کسب سهمیه کامل المپیک توکیو است هر چند کار بسیار سختی داریم، اما امیدوارم در همین مسابقات به آ. نچه می خواهیم برسیم.

:

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "اظهار نظر سرمربیان تیم های ملی کشتی پس از رقابت های انتخابی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اظهار نظر سرمربیان تیم های ملی کشتی پس از رقابت های انتخابی"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید