بناکار: این هفته 20 درصد قراردادها را پرداخت می نمایند

سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز از پرداخت 20 درصد قراردادهای بازیکنان این تیم در هفته جاری اطلاع داد.

بناکار: این هفته 20 درصد قراردادها را پرداخت می نمایند

به گزارش خبرنگاران، پس از پیروزی شهرداری ورامین مقابل تیم والیبال پیکان عادل بناکار سرمربی شهرداری تبریز در جمع خبرنگاران گفت: به دلیل باختمان مقابل سایپا مسابقه امروز را خیلی بد آغاز کردیم. تیم پیکان هم یک تیم پر مهره بوده و از کادرفنی قدرتمندی برخوردار است. با این حال بازیکنان ما همیشه دوست دارند بهترین نمایش را داشته باشند و فکر کنم در امتیازهای آخر اشتباهاتشان زیاد نبود که توانستیم پیکان را در تهران شکست دهیم.

او همچنین در خصوص داوری ها گفت: اجازه بدهید من در مورد داوری صحبت نکنم چون گفته اند تنها در مورد مسائل فنی صحبت کنیم.

بناکار در پاسخ به این سوال که چرا نسبت به گذشته اعتراض های بیشتری را در کنار زمین انجام می دهد؟ شرح داد: واقعیت این است که من خودم به شخصه از اعتراض هایم ناراحت هستم ولی فشار رو تیم ما زیاد است. یک روز قرار بود تیم ما در لیگ باشد و یک روز نه تا اینکه در دقیقه 90 این تیم وارد لیگ شد. تا به امروز هم ریالی از قراردادها به بازیکنان ما پرداخت نشده و فشار زیادی روی تیم ما است. وقتی میبینم بازیکن پول بنزین ندارد که به تمرین بیاید فشار زیادی به من می آید. با این حال سعی می کنیم از این به بعد همان نفرات گذشته باشیم. اما همیشه حاشیه ها را می سازند و این اعتراضات هم بازتاب فشارها است.

بناکار در پاسخ به این سوال که چه کسی او را از صحبت در مورد داوری ها منع نموده است؟ گفت: باشگاه به ما گفته است صحبت نکنید.

او در مورد زمان پرداخت قرارداد بازیکنان شهرداری تبریز نیز گفت: قولی که به ما داده اند قرار شد در این هفته 20 درصد را بدهند و تا نیم فصل هم 30 درصد دیگر پرداخت گردد. انشاءلله مسئولان قول خود را عملی نمایند تا ما هم بتوانیم با آرامش به کار خود ادامه دهیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "بناکار: این هفته 20 درصد قراردادها را پرداخت می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بناکار: این هفته 20 درصد قراردادها را پرداخت می نمایند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید