دستور پروفسور: هر بازیکنی اجازه و توان بازی دارد، به اردو بیاید

برانکو ایوانکوویچ به سرپرست پرسپولیس بیان کرد تمام نفراتی که اجازه و توان کردن بازی دارند، باید در اردو حاضر شوند.

دستور پروفسور: هر بازیکنی اجازه و توان بازی دارد، به اردو بیاید

به گزارش خبرنگاران ، سرمربی پرسپولیس پیش از آخرین تمرین تیمش به بازیکنان خاطرنشان کرد هر بازیکنی که اجازه و توان بازی کردن دارد، در اردوی پیش از بازی با ذوب آهن حضور پیدا کند. اردویی که بعد از سرانجام تمرین روز دوشنبه آغاز شد و پرسپولیس این شانس را داشت که با بازگشت کمال کامیابی نیا، 20 بازیکن را با خود به اردو ببرد.

تمرین هنوز آغاز نشده بود که برانکو ایوانکوویچ به سرپرست پرسپولیس خاطرنشان کرد تمام نفراتی که اجازه و توان کردن بازی دارند، باید در اردو حاضر شوند. حال آنکه فعلا علاوه بر محمد انصاری و حسین ماهینی که با آسیب دیدگی طولانی مدت روبرو شده اند، سیامک نعمتی و شایان مصلح هم دوره نقاهت را می گذرانند و در فهرست بازی با ذوب اهن جایی برایشان نیست.

در نبود آنها، سرپرست پرسپولیس فهرست 20 نفره این تیم برای بازی با ذوب آهن را این طور خاطرنشان کرد: سیدجلال حسینی، علیرضا بیرانوند، بوژیدار رادوشویچ، شجاع خلیل زاده، محسن ربیع خواه، آدام همتی، کمال کامیابی نیا، احمد نورالهی، بشار رسن، امید عالیشاه، گادوین منشا، علی علیپور، حمیدرضا طاهرخانی، احسان حسینی، سعید حسین پور، محمدامین اسدی، احسان علوان زاده، شاهین عباسیان، احمد بهاروندی و ابوالفضل درویش وند.

2 - 180

منبع: ایران ورزشی

به "دستور پروفسور: هر بازیکنی اجازه و توان بازی دارد، به اردو بیاید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستور پروفسور: هر بازیکنی اجازه و توان بازی دارد، به اردو بیاید"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید