گل محمدی: حقمان شکست نبود، سپاهان را در زمین خود اسیر کردیم

سرمربی تیم پدیده مشهد تیمش را سزاوار شکست مقابل سپاهان ندانست و گفت: تیم ما از ابتدا هم برای قهرمانی بسته نشده است.

گل محمدی: حقمان شکست نبود، سپاهان را در زمین خود اسیر کردیم

به گزارش خبرنگاران، یحیی گل محمدی بعد از شکست یک گله مقابل سپاهان و از دست دادن صدر جدول گفت: بازی زیبایی را شاهد بودیم و این مصاف سطح خوبی داشت. به قلعه نویی و تیمش تبریک می گویم. در هر صورت نتیجه بازی را واگذار کردیم اما فکر می کنم کسانی که این دیدار را تماشا کردند، همه خواهند گفت که حق ما شکست نبود.

او اضافه کرد: از سبک بازی که ارائه دادیم خوشحال هستم و توانستیم سپاهان را در زمین خود اسیر کنیم. ما در برابر تیمی بازی داشتیم که از فرصت های خود به خوبی استفاده می کرد. در این بازی، سه بار فرصت به حریف دادیم که یکی از این فرصت ها تبدیل به گل شد. ارزش بازی ما کمتر از پیروزی نبود و بازیکنان خود را در حد قهرمان نشان دادند.

سرمربی پدیده تاکید نمود: از نمایشی که داشتیم ناراحت نیستم و از طرفداران که از مشهد به اصفهان آمده بودند تشکر می کنم. به فوتبال مشهد و بازیکنانم تبریک می گویم. ما به دنبال قهرمان کردن این تیم نیستیم چرا که امکانات ما در این حد نیست و ما به دنبال این هستیم تا بازی های خوبی ارائه دهیم. دنبال این نیستیم که مدعی باشیم و دنبال این هستیم که پیشرفت داشته باشیم. بازیکنان بسیار خوب عکس العمل نشان دادند و مسیری که خودشان ایجاد کردند را به خوبی در حال طی کردن هستند. فشار روانی روی دوش ما نیست که قهرمان باشیم. همین که خودمان را مدعی قهرمانی قرار دادیم و از نظر امتیازی برابر سپاهان هستیم خوب است.

گل محمدی همچنین اعلام کرد: بازی های زیادی مانده و بازی در مشهد با سپاهان هم مانده است. نمی خواهم فشار روانی روی بازیکن باشد که تیم می تواند قهرمان باشد. 15 دقیقه سرانجامی بازی شیوه بازی مان را متفاوت کردیم. قبل و بعد گل موقعیت داشتیم و اگر در ضربات آخر دقت بیشتری داشتیم، می توانستیم پیروز باشیم. حضور طرفداران سپاهان نیز بر جذابیت های این دیدار اضافه کرد و این اتفاق بسیار خوب است. به شخصه علاقه دارم تمامی بازی های لیگ این چنین جوی وجود داشته باشد. ما برای تماشاگران بازی می کنیم و هر چه تعداد آن ها بیشتر باشد به نفع فوتبال ماست. سپاهانیها تیم خودشان را تشویق کردند و از آن ها تشکر می کنم.

او در سرانجام درباره تغییر یکباره تیم داوری گفت: من خودم از نظر داوری سورپرایز شدم و بسیار خوب قضاوت کرد. از خودش و تیم داوری تشکر می کنم. تیم داوری به زیبایی بازی امروز بسیار یاری کردند، فکر نمی کنم اشتباهی داشته باشند، از نوع قضاوت واقعا تشکر می کنم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "گل محمدی: حقمان شکست نبود، سپاهان را در زمین خود اسیر کردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: حقمان شکست نبود، سپاهان را در زمین خود اسیر کردیم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید