همایشها و نمایشگاه ها

برگزاری نمایشگاه کشوری صنایع دستی در آذرماه به میزبانی هرمزگان

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هرمزگان گفت: با توجه به ظرفیت های صنایع دستی و میراث فرهنگی در هرمزگان با رایزنی های صورت گرفته در نظر داریم که در آذرماه نمایشگاه کشوری صنایع دستی را با محوریت هرمزگان برگزار کنیم.

11 فروردین 1398

فراخوان خود اظهاری واحدهای صنعتی و خدماتی سبز

به گزارش خبرنگاران، حمید جلالوندی بابیان اینکه در امسال، فرآیند انتخاب واحدهای صنعتی و خدماتی سبز، طبق سال گذشته بر مبنای خود اظهاری صنایع و خدمات است، گفت: واحدهای صنعتی و خدماتی بر اساس شاخص های انتخاب صنعت و خدمات سبز می توانند در این فرآیند شرکت...

9 بهمن 1397

برانکو &ndash شفر، جنگندگی و ادای فراموشی ، بله، بازی بعدی دربی است

یکی می گردد برانکو ایوانکوویچ که حساسیت طرفداران تیمش را خوب درک می نماید و یکی شفر که هنوز نتوانسته اهمیت دربی برای آبی پوشان را متوجه گردد.

28 دی 1397

احداث جاده برای دریاچه گهر دورود ثبت جهانی آن را مختل می نماید

به گزارش خبرنگاران، محمدرضا مجیدی در همایش آنالیز ثبت جهانی دریاچه گهر و قلعه فلک الافلاک، گفت: احداث جاده دسترسی به دریاچه گهر مسیر ثبت جهانی این جاذبه را مختل می نماید زیرا یکی از معیارهای ثبت جهانی حضور زنده اثر و حفظ اصول آن است.

14 آذر 1397

گردشگری سلامت باید در خراسان رضوی احیا گردد

به گزارش خبرنگاران، سید جواد حسینی ظهر چهارشنبه در جلسه هماهنگی جهت شرکت در هشتمین نمایشگاه و کنفرانس سلامت و پزشکی که در کشور عمان برگزار خواهد شد اظهار کرد: امروز موضوع گردشگری سلامت در خراسان رضوی و مشهدتوانمندی های بی شماری دارد که باید احیا گردد.

20 آبان 1397

شوراها می توانند در تسهیل فضا برای سرمایه گذاران حوزه گردشگری موثر باشند

دبیر مجمع مشورتی رؤسای شوراهای اسلامی کلان شهرها ادامه داد: گردشگری می تواند منبع مولد و درآمد پایدار در شهرها باشد، معرفی فرصت های گردشگری و سرمایه گذاری شهرها نیازمند برنامه ریزی دقیق شهری و افق مشخصی است.

13 آبان 1397