همایشها و نمایشگاه ها

انسان در یک مناظره بر هوش مصنوعی غلبه کرد

به گزراش خبرنگاران به نقل از انگجت، پس از آنکه انسان در بازی های Go(بازی متعلق به گوگل) و Dota 2 (یک بازی آنلاین) از هوش مصنوعی بازنده شد، نبرد بین ماشین و انسان جذابیت خود را باخت و یک سویه به نظر می رسید.

22 خرداد 1398

رونق گردشگری به صادرات صنایع دستی یاری می نماید

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: با هدف تقویت ارتباط با هنرمندان صنایع دستی گروه مشاورین متشکل از نخبگان و صاحب نظران حوزه های مرتبط با صنایع دستی تشکیل می گردد.

20 خرداد 1398

حمایت صندوق بازنشستگی از استارت آپ های فعال در حوزه سالمندی

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: این صندوق به عنوان نخستین و تنها صندوق بازنشستگی در کشور که پیروز به راه اندازی صندوق جسورانه شده است، از استارت آپ های فعال در حوزه سالمندی به ویژه در بخش سلامت حمایت می نماید.

12 خرداد 1398

اعلام آمادگی کویت برای میزبانی از امضای توافق صلح در یمن

وزیر امور خارجه کویت اظهار داشت که کشورش آماده میزبانی از مراسم امضای توافقی است که در صورت حصول آن به جنگ در یمن خاتمه می دهد.

17 اردیبهشت 1398

برگزاری نمایشگاه کشوری صنایع دستی در آذرماه به میزبانی هرمزگان

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هرمزگان گفت: با توجه به ظرفیت های صنایع دستی و میراث فرهنگی در هرمزگان با رایزنی های صورت گرفته در نظر داریم که در آذرماه نمایشگاه کشوری صنایع دستی را با محوریت هرمزگان برگزار کنیم.

11 فروردین 1398

فراخوان خود اظهاری واحدهای صنعتی و خدماتی سبز

به گزارش خبرنگاران، حمید جلالوندی بابیان اینکه در امسال، فرآیند انتخاب واحدهای صنعتی و خدماتی سبز، طبق سال گذشته بر مبنای خود اظهاری صنایع و خدمات است، گفت: واحدهای صنعتی و خدماتی بر اساس شاخص های انتخاب صنعت و خدمات سبز می توانند در این فرآیند شرکت...

9 بهمن 1397

برانکو &ndash شفر، جنگندگی و ادای فراموشی ، بله، بازی بعدی دربی است

یکی می گردد برانکو ایوانکوویچ که حساسیت طرفداران تیمش را خوب درک می نماید و یکی شفر که هنوز نتوانسته اهمیت دربی برای آبی پوشان را متوجه گردد.

28 دی 1397

احداث جاده برای دریاچه گهر دورود ثبت جهانی آن را مختل می نماید

به گزارش خبرنگاران، محمدرضا مجیدی در همایش آنالیز ثبت جهانی دریاچه گهر و قلعه فلک الافلاک، گفت: احداث جاده دسترسی به دریاچه گهر مسیر ثبت جهانی این جاذبه را مختل می نماید زیرا یکی از معیارهای ثبت جهانی حضور زنده اثر و حفظ اصول آن است.

14 آذر 1397

گردشگری سلامت باید در خراسان رضوی احیا گردد

به گزارش خبرنگاران، سید جواد حسینی ظهر چهارشنبه در جلسه هماهنگی جهت شرکت در هشتمین نمایشگاه و کنفرانس سلامت و پزشکی که در کشور عمان برگزار خواهد شد اظهار کرد: امروز موضوع گردشگری سلامت در خراسان رضوی و مشهدتوانمندی های بی شماری دارد که باید احیا گردد.

20 آبان 1397

شوراها می توانند در تسهیل فضا برای سرمایه گذاران حوزه گردشگری موثر باشند

دبیر مجمع مشورتی رؤسای شوراهای اسلامی کلان شهرها ادامه داد: گردشگری می تواند منبع مولد و درآمد پایدار در شهرها باشد، معرفی فرصت های گردشگری و سرمایه گذاری شهرها نیازمند برنامه ریزی دقیق شهری و افق مشخصی است.

13 آبان 1397