اخبار اقتصادی

رایزنی سنایی و ریابکوف در مورد تحریم های آمریکا علیه ایران

سفیر جمهوری اسلامی ایران در مسکو با معاون وزیر امور خارجه روسیه دیدار و در مورد موضوعات مهم در روابط دوجانبه، منطقه ای و بین المللی بحث و تبادل نظر کرد.

2 فروردین 1398

لاوروف: به دنبال تحکیم روابط خود با آفریقا بر پایه احترام متقابل هستیم

وزیر امور خارجه روسیه خاطرنشان کرد که کوشش ها برای توسعه تجارت و همکاری نظامی و فنی بین روسیه و کشورهای آفریقایی افزایش خواهد یافت.

11 اسفند 1397

رقابت سنگین گوگل و آمازون در بخش تبلیغات ، کوچ کاربران به سمت ایده های جذاب جف بیزوس

رقابت بین 2 شرکت گوگل و آمازون تا حد زیادی به مسائل مرتبط با آگهی دهندگان متمرکز شده است. درواقع به نظر می رسد تعداد زیادی از افرادی که پیش از این آگهی های خود را به گوگل می دادند، اکنون آمازون را گزینه مناسب تر میبینند.

25 بهمن 1397

فنایی: باز هم شاهد کسر امتیاز از پدیده خواهیم بود

به گزارش خبرنگاران ، داوود فنایی، مربی پدیده در خصوص پیروزی پدیده مقابل فولاد خوزستان می گوید: بازی بسیار سنگینی مقابل فولاد داشتیم و تیم خوزستانی بسیار پرمهره است و توانست در ابتدا به تیم ما گل بزند و دقایقی از بازی از ما جلو بیفتند. بازیکنان ما بسیار...

18 بهمن 1397

رئیس جمهوری کوبا: راه برادران کاسترو را ادامه می دهم

رئیس جمهوری کوبا اعلام نمود، کاری را که برادران کاسترو در این کشور شروع کردند، ادامه خواهد داد.

5 بهمن 1397

شروع لیگ برتر والیبال بدون قهرمان و نائب قهرمان!، خاتم هم از لیگ کنار کشید

تیم والیبال خاتم اردکان از حضور در لیگ برتر والیبال کنار کشید و نماینده خراسان رضوی جایگزین این تیم شد.

3 بهمن 1397

بنتو: اتفاقاتی که مقابل پیکان رخ داد بسیار عجیب بود، تمام تصمیمات داوری علیه صنعت نفت بود

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان معتقد است تصمیمات داوری در دیدار تیمش مقابل پیکان به ضرر آن ها بوده است.

23 دی 1397

شی جینپینگ: اهمیت بالایی به روابط با پاکستان قائلیم

رییس جمهوری چین گفت که کشورش اهمیت بسیار بالایی به روابط با پاکستان قائل و بر این باور است که پروژه اقتصادی کلیدی میان دو طرف موفقیت آمیز خواهد بود.

21 دی 1397

دو میلیون مسکن مهر تحویل شد؛ طرح جایگزین آماده است

از دو میلیون و 300 هزار واحد مسکن مهر تاکنون دو میلیون واحد به متقاضیان واگذار گردیده و از 300 هزار باقی مانده 150 هزارتای آن متقاضی ندارد. از سوی دیگر طرحی که از آن به عنوان جایگزین مسکن مهر با جامعه هدف اقشار متوسط یاد می گردد روی میز دولت قرار گرفته است.

18 آذر 1397

احداث جاده برای دریاچه گهر دورود ثبت جهانی آن را مختل می نماید

به گزارش خبرنگاران، محمدرضا مجیدی در همایش آنالیز ثبت جهانی دریاچه گهر و قلعه فلک الافلاک، گفت: احداث جاده دسترسی به دریاچه گهر مسیر ثبت جهانی این جاذبه را مختل می نماید زیرا یکی از معیارهای ثبت جهانی حضور زنده اثر و حفظ اصول آن است.

14 آذر 1397

سه طرح پتروشیمی با حضور رییس جمهور افتتاح شد

امروز در عسلویه سه طرح پتروشیمی با حضور رییس جمهور و وزیر نفت به طور رسمی افتتاح شد. آن طور که مسئولان می گویند با افتتاح این طرح ها فراوری آمونیاک و اوره کشور افزایش می یابد.

6 آذر 1397

بی مقدار: وزارت صنعت از صدور بخشنامه های متعدد صادرات و واردات پرهیز کند

یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور، گفت: وزارت صنعت، معدن و تجارت در خصوص جلوگیری از صدور بخشنامه های پی در پی و اجرای مصوبه مجلس شورای اسلامی در خصوص صادرات و واردات اقدام کند.

6 آبان 1397

کوشش ماکرون برای تغییرات اقتصادی در بحبوحه افزایش انتقادات

رئیس جمهور فرانسه که با افزایش انتقادات داخلی روبرو است، از تعطیلات تابستانه خود بازگشته و قصد دارد اقداماتی را برای ایجاد تغییر در شرایط اقتصادی کشور انجام دهد.

17 مهر 1397

اصلاح روندمصرف داروصرفه اقتصادی وبهبود سلامت مردم رابه دنبال دارد

به گزارش خبرنگاران، امام بخش قائدی بعدازظهر دوشنبه در حاشیه بازدید از داروخانه های شهر یاسوج افزود: در صورت تجویز یک دارویی از سوی پزشک باید تا پایان دوره تعیین شده از دارو استفاده شود.

25 مرداد 1397

60 مرکز فرهنگی هنری در غرب استان سمنان فعالیت دارد

به گزارش خبرنگاران، محمدرضا سوقندی غروب شنبه در گردهمایی اصحاب قلم و رسانه باکار اندیش معاون وزیر ارشاد در گرمسار، ضمن بیان اینکه طرح دوم گسترش مراکز فرهنگی و هنری در غرب استان سمنان مورد تدوین قرارگرفته است، تأکید کرد: امروز 60 مرکز فرهنگی و گرمسار،...

24 مرداد 1397

پایان طرح تحقیقاتی سیستم آبیاری سنتی در استان گیلان

طرح تحقیقاتی سیستم آبیاری سنتی در استان گیلان از سلسله طرح‌های پژوهشی پژوهشکده مردم‌شناسی پژوهشگاه میراث‌فرهنگی و گردشگری پایان یافت.

21 مرداد 1397