کاهش فاصله حرکت قطارها در خط 3 مترو تهران

به گزارش خبرنگاران، فرنوش نوبخت، گفت: پیش از این فاصله حرکت قطارها در این خط 9 دقیقه بود که از روز شنبه 8 دی ماه 1397، هر 7 و نیم دقیقه یک قطار برای جابجایی مسافران در این خط اعزام می گردد.

کاهش فاصله حرکت قطارها در خط 3 مترو تهران

وی با اشاره به اینکه فاصله حرکت قطارها در خط 3 تا دی ماه سال 96 هر 18 دقیقه یک قطار در نیمه شمالی و هر 10 دقیقه یک قطار در نیمه جنوبی بود، اضافه نمود: از دی ماه 96 این فاصله را به 9 دقیقه رساندیم و از روز شنبه هشتم دی ماه 97 نیز با استفاده از حداکثر توان تا جایی که محدودیت ها و شرایط عمرانی و فنی امکان داشته باشد این زمان را به 7 و نیم دقیقه کاهش دادیم.

نوبخت خاطر نشان کرد: شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه به عنوان بزرگ ترین شرکت در زمینه حمل و نقل ریلی درون شهری کشور همواره سعی نموده است تا بهترین امکانات و خدمات را به شهروندان و مسافران خود ارائه دهد و امیدوارم که با تخصیص بودجه، ورود قطارهای جدید و امکانات مناسب باز هم بتوانیم میزان ظرفیت جابجایی ناوگان مترو تهران و حومه را افزایش دهیم.

لازم به ذکر است، 20 حرکت مسافری به مجموع حرکت های این خط اضافه شده است و مجموعا در هر روز 244 حرکت مسافری در خط 3 مترو تهران انجام می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "کاهش فاصله حرکت قطارها در خط 3 مترو تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش فاصله حرکت قطارها در خط 3 مترو تهران"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید