آرشیو مقاله ها

ثمربخش: جام شهیدهاشمی نژاد را با 4 تیم خارجی برگزار می کنیم، خیلی از استان ها می خواستند به بهشهر بیایند اما نتوانستیم پذیرای شان باشیم

رئیس هیئت کشتی مازندران گفت: سال جاری هم جام شهیدهاشمی نژاد را با حضور تیم های روسیه، آذربایجان، گرجستان و ارمنستان برگزار خواهیم کرد.

5 خرداد 1398

مدیران بخش آب باید پاسخگو باشند

یک کارشناس حوزه آب گفت: در حال حاضر وضعیت منابع آبی در کشور به گونه ای است که برای حل تنشهای آن نیازمند یک مدیریت به هم پیوسته و به دور از بخشی نگری هستیم تا جایی که تمام مدیران درگیر با بخش آب باید پاسخگوی وضعیت فعلی باشند.

3 خرداد 1398

استعفای غیرمنتظره رییس بانک جهانی در پی اختلاف با ترامپ

رییس گروه بانک جهانی که با سیاستهای دولت ترامپ در خصوص تغییرات جوی مشکل داشت، سه سال زودتر از این که موعد ریاستش به سرانجام برسد، از سمت خود کناره گیری کرد.

31 اردیبهشت 1398

شروع هفته سوم تعطیلی دولت آمریکا

سی ان ان گزارش داد، مصاحبه های مقامات دولت ترامپ با نمایندگان کنگره درباره تعطیلی دولت در حالی ادامه دارد که روز شنبه چهاردهمین روز تعطیلی دولت آمریکا سرانجام یافت و این مشکل وارد هفته سوم شد.

30 اردیبهشت 1398

شهرداری بم برنده جدال مدعیان

هفته پنجم لیگ برتر فوتبال بانوان با برگزاری 6 بازی در شهرهای مختلف پیگیری شد. در یکی از مهمترین بازی های این هفته ملوان میزبان شاگردان مهینی در تیم فوتبال راه یاب ملل مریوان بود که در این بازی حساس شاگردان ایراندوست حریف را با 4 گل شکست دادند. در دیگر بازی...

29 اردیبهشت 1398

کاهش فاصله حرکت قطارها در خط 3 مترو تهران

به گزارش خبرنگاران، فرنوش نوبخت، گفت: پیش از این فاصله حرکت قطارها در این خط 9 دقیقه بود که از روز شنبه 8 دی ماه 1397، هر 7 و نیم دقیقه یک قطار برای جابجایی مسافران در این خط اعزام می گردد.

27 اردیبهشت 1398

فروگاه بین المللی با عظمت دهلی نو

فرودگاه بین المللی ایندیرا گاندی دهلی (Indira Gandhi International Airport) که سازمان بین المللی حمل و نقل هوایی آن را با کد DEL می خواند، در منطقه پالم، 15 کیلومتری جنوب غربی ایستگاه راه آهن دهلی نو و 16 کیلومتری مرکز شهر دهلی نو قرار گرفته است.

27 اردیبهشت 1398

اظهار نظر سرمربیان تیم های ملی کشتی پس از رقابت های انتخابی

سرمربیان تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی پس از مرحله اول رقابت های انتخابی تیم های ملی، نظر خود را درباره این مسابقات اعلام کردند.

24 اردیبهشت 1398

10 نشانه که می گویند شما آمادگی و شرایط ازدواج را دارید

آن دسته از افرادی که ازدواج کردن در زمره برنامه های مهم زندگی شان است و همواره در حال برنامه ریزی کردن برای آن هستند معمولا یک سوال ذهن شان را درگیر می نماید. من آمادگی ازدواج کردن را دارم؟

24 اردیبهشت 1398

آنالیز و تصویب 3 طرح کلان گردشگری در شرق اصفهان

در نشست زمستانی کارگروه گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی استان اصفهان 3 طرح کلان گردشگری در محدوده شرق اصفهان آنالیز و با اکثریت آراء به تصویب رسید.

22 اردیبهشت 1398

تقویت اقتصاد روستایی با اجرایی کردن سیاست های زمستان بیدار

سرپرست معاونت گردشگری استان اردبیل گفت: برنامه ویژه ای برای اجرایی کردن سیاست های زمستان بیدار داریم تا با انجام آن اقتصاد روستاها در این استان تقویت گردد.

21 اردیبهشت 1398

بلژیک، صدرنشین رنکینگ فیفا

به گزارش خبرنگاران، بلژیک سال میلادی را به عنوان صدرنشین رنکینگ فیفا به سرانجام برد. این تیم در آخرین رده بندی بهترین تیم های ملی جهان که روز پنجشنبه منتشر شد برتری خفیفی نسبت به فرانسه، قهرمان جام جهانی به دست آورد و صدرنشین شد.

21 اردیبهشت 1398

تخریب جنگل های گز موجب کاهش تعدادقرقاول در خراسان رضوی شده است

به گزارش خبرنگاران، تورج همتی بعدازظهر جمعه در جمع خبرنگاران اظهارکرد: بزرگترین تهدید علیه جانداران، نابودی یا برهم خوردن زیستگاه طبیعی بوده و کوتاهترین راه برای پیشگیری از ادامه روند نابودی زیستگاه ها، همراهی بومیان و ساکنین حاشیه این مناطق است....

21 اردیبهشت 1398

سازمان های مردم نهاد به مثابه کاری سودآور برای جوانان

به گزارش خبرنگاران، بانک جهانی تعریف نسبتا شفافی از سازمان های غیردولتی یا سازمان های مردم نهاد (سمن) ارائه داده است. این نهاد بین المللی، سازمان غیردولتی را از جمله سازمان های خصوصی بر می شمرده که فعالیت های خود را در حوزه های کاهش امراض، ارتقای منافع...

20 اردیبهشت 1398

آمریکا: حمایت ها از اعمال تحریم های بیشتر علیه روسیه افزایش یافته است

یک مقام آمریکایی گفت، ایده اعمال تحریم های مضاعف علیه روسیه در حال حاضر از مقبولیت روزافزونی برخوردار است.

20 اردیبهشت 1398

مهار گازهای گلخانه ای با فناوری نانو

به گزارش خبرنگاران به نقل از ستاد توسعه فناوری نانو، مسئله گرمایش زمین یکی از مهم ترین دغدغه های بشر در قرن حاضر است. محققان از نظر زیست محیطی، افزایش میزان غلظت CO2 در جو را از مهم ترین دلایل این پدیده می دانند.

19 اردیبهشت 1398

مخالفت بیشتر اعضای اتحادیه اروپا با تحریم بیشتر روسیه

بیشتر کشورهای عضو این اتحادیه با اعمال محدودیت های بیشتر ضد روسیه به سبب حادثه تنگه کِرچ مخالفند.

18 اردیبهشت 1398

اعلام آمادگی کویت برای میزبانی از امضای توافق صلح در یمن

وزیر امور خارجه کویت اظهار داشت که کشورش آماده میزبانی از مراسم امضای توافقی است که در صورت حصول آن به جنگ در یمن خاتمه می دهد.

17 اردیبهشت 1398

بناکار: این هفته 20 درصد قراردادها را پرداخت می نمایند

سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز از پرداخت 20 درصد قراردادهای بازیکنان این تیم در هفته جاری اطلاع داد.

16 اردیبهشت 1398
تعداد: (114)